בקשה לאדמין בסרבר DB של גיימקס (Pushkin)

המנהלים: R0x0R, dav331

12:11 13/12/2013

בקשה לאדמין בסרבר DB של גיימקס (Pushkin)

איפה אני רוצה לנהל : Dogeball .

שם פרטי : קוסטיה .


שם בסטים : ! Pushkin


סטים איי די : STEAM_0:1:43537151


גיל : 16 .


מידע על עצמי : אוהב את החיים , גר בצפון בקיבוץ בשם מלכיה , בזמן פנוי מבלה עם חברים או על המחשב ( על המחשב אני משחק בעיקר Awesome Nauts , FIFA 14 )
, מכיוון שהשרתים חוזרים אני אשקיע יותר זמן בלשחק שם כי התגעגעתי לזה בסך הכל, כל כך טוב לחזור לשגרה הזאת :) .


כמה זמן שיחקתם ב-TF2 בסה"כ (שעות) : יש לי 1712 שעות במשחק ( אלה שלא מאמינים מוזמנים לבדוק בפרופיל סטים שלי ) וזה רק הולך וגודל עם הזמן.


כמה אתם פעילים : פעיל הרבה על המחשב , בימים של חופש או שבתות שאין לי מה לעשות בהם אני יכול להיות 5+ שעות על המחשב , בימים רגילים של בצפר בסביבות שעתיים - שלוש , לאלה ששולחים הודעה בסטים אני מקפיד לענות כמה שיותר מהר וגם אם לא ראיתי את ההודעה או קראתי אני אענה עליה כשאראה אותה ( הסטים שלי בדרך כלל תמיד ONLINE ).


למה אתם רוצים להיות אדמינים : אני רוצה להיות אדמין כי זה דורש אחראיות ורצינות ואני יכול לעמוד בזה כשצריך , אני גם חושב שמעבר לרצינות והכל זה כיף לעזור לאנשים בדברים שלא מבינים או בשאלות כלשהן .


מה המילה "אדמין" אומרת לך : המילה אדמין אומרת לי להיות בנאדם בוגר ואחראי ( בשבילי בוגר זה גיל 15,16+) עם רצינות והרבה זמן פנוי להיות בשרתים ולעזור בבעיות שאנשים נתקלים בהן.


מה דרוש כדי להיות אדמין : דרוש זמן פנוי , אחראיות מלאה למעשיך , רצינות בשרתים ומעבר , לדעת את חוקי הסרבר ומן הסתם את הפקודות שנתונות לך בו , ידע כללי בTF ולדעת לפתור בעיות .


האם יש לכם יכולת דיבור (האם יש לכם מיקרופון והאם אתם מדברים נכון מבחינה דקדוקית) : כן, יש לי מיקרופון , אני מתבטא נכון , בלי מבטא ואין לי שגיאות כתיב .

האם ניהלתם פעם : ניהלתי את השרת Dogeball שאני רוצה לנהל שוב ביחד עם R0X0R מנהל הקהילה בשנה שעברה , הייתה לנו תקופה נהדרת והלך לנו מעולה ביחד והחזקנו את השרת טוב וידענו להסתדר מצויין, לאחר שהשרתים הפסיקו לעבוד עברתי לשחק ב Garry's Mod ושם עם הזמן נהפכתי לאדמין בסרבר DARK RP גם ביחד עם R0X0R , ניהלנו מצויין בלי בעיות מיוחדות .


האם יש לכם נסיון ? (אם כן פרטו) : יש לי ניסיון של חצי שנה ניהול בדגבול בגיימקס וזה מספיק לדעתי , כי לא היו לי שום בעיות , אני יודע את הפקודות הדרושות ( אלא אם כן יש משהו חדש שנוסף שאני לא מכיר ) , אני יודע לתת באנים כשצריך , ותמיד שמח לעזור בבעיות כשיש.

תודה לכל הקוראים - ! Pushkin


:D :D :D :D :D :D :D :D :D
תמונה

Pushkin
 
הודעות: 38
הצטרף: 01:46 07/08/2012
חברים: 3
הוסף כחבר
שלח הודעה
13:02 15/12/2013

Re: בקשה לאדמין בסרבר DB של גיימקס (Pushkin)

אושר

הוסף אותי לסטים להמשך פרטים .
תמונה

dav331
מנהל ומתכנת קהילת Team Fortress 2
 
הודעות: 15
הצטרף: 21:45 15/12/2012
חברים: 7
הוסף כחבר
שלח הודעה

חזור אל Team Fortress 2