חוקי פורום Battlefield + הלינקייה (עודכן 15.9.2013)

14:40 30/09/2012

חוקי פורום Battlefield + הלינקייה (עודכן 15.9.2013)

תמונה

שלום לכולם , כמו שאתם יודעים כל פורום שמכבד את עצמו יש לו חוקים לכן חשוב מאוד שתקראו את החוקים האלו כדי שלא ייבצר אי נעימות בעתיד .

חוקי האתר:

ווארז- אין לפרסם תוכן שכזה כאן בפורום.
ווארז זהו תוכן שהושג בצורה לא חוקית והועלה לרשת לקהל הנרחב.
העונש: בפעם הראשונה עריכת הדיון/הודעה, ,תינתן אזהרה למשתמש ויידועו על החוק ובפעם השנייה הרחקה מהפורום.

תוכן פורנוגרפי - תוכן פורנוגפרי אסור בהחלט לפרסם.
העונש: העובר על חוק זה יורחק מהפורום לצמיתות.

ספאם- אין לעשות דאבל פוסט (שתי הודעות ברצף אחד אחרי השנייה) כנ"ל לגבי טריפל פוסט (שלוש הודעות ברצף אחת אחרי שנייה)
חל איסור מוחלט להציף את הפורום בתגובות או בדיונים בצורה רצופה, דבר הגורם לאי סדר ובלאגן.
העונש:בפעם הראשונה הודעות הספאם של המשתמש יימחקו והמשמש יקבל אזהרה, בפעם השנייה תיתכן הרחקה מהפורום - תלוי בחומרת המצב.

לעיון נוסף בחוקי קהילות GameX לחצו כאן


כללי פורום באטלפילד:


שפה בוטה - אין להתנהג בצורה גזענית, לקלל, לפגוע, להשתמש בשובניזם, או להעליב משתמש בכל דרך שהיא.
העונש:הנהלת הפורום לא תסבול שפה בוטה. העונש ייקבע על פי חומרת המצב.

האקים וצ'יטים- אין לדבר על השגת האקים/צ'יטים/השגת דברים במרמה מ-EA
העונש: בפעם הראשונה עריכת ההודעה/דיון ואזהרת המשתמש, בפעם השנייה ובפעמים הבאות, הרחקה מהפורום.

תיוג דיונים - יש לתייג כל דיון/נושא שאתם פותחים. לשירותכם המערכת של בחירת תיוג ובאפשרותכם לתייג ידנית את האשכול.
העונש: בפעם הראשונה והשנייה אזהרה בעל פה + הוספת תיוג. בפעם שלישית והלאה - נעילת האשכול.

כותרת עניינית- הכותרת חייבת לתמצת בכמה מילים את נושא האשכול.
דוגמא לדיונים בעלי כותרות לא טובות: "כנסו כנסו!", "צריך עזרה - דחוף!"
דוגמא לכותרת ענייניות: "בעיה בהגדרות של המשחק", "המשחק כל הזמן קורס"
העונש: בפעם הראשונה עריכת הכותרת, בפעם השנייה עריכת הכותרת ואזהרת המשתמש ובפעם השלישית תיתכן הרחקה מהפורום.

קרדיטים- תוכן שלקוח ממקור כלשהו באינטרנט או דיון אחר בפורום עצמו מותר בהחלט, אך חובה לציין קרדיט.
העונש: בפעם הראשונה אזהרה בעל-פה המשתמש על החוק, אם המשתמש ימשיך להעתיק תוכן ללא מתן קרדיט,
תיתכן הרחקה מהפורום.

דיווח ספאם- אין צורך לדווח יותר מפעם אחת. הדיווח מועבר ישירות אל הנהלת הפורום ואנו נפעל בהתאם.


חוקי השרתים

1. אין לפרסם שרת אחר בשרת שלנו .
2. אסור לגנוב רכב של שחקן אחר מהקבוצה שיצא בשביל לתקן את הרכב .
3. אין להספים את הצאט בשרת או לקלל .

כדי למצאו את השרתים שלנו במשחק תכתבו בחיפוש - GameX.co.il ואתם תמצאו את השרתים שלנו.
לרשימת השרתים המלאה: לחצו כאן
כמו כן תוכלו להצטרף אלינו גם בעמוד המשחק על ידי חיפוש בPlatoon עליכם לחפש http://www.GameX.co.il

זכרו! אי ידיעת החוקים אינה פוטרת מעונש!


בברכה,
הנהלת פורום Battlefield
תמונה

iL-MaJesTiX
 
הודעות: 184
הצטרף: 16:56 14/09/2012
חברים: 10
הוסף כחבר
שלח הודעה
15:03 30/09/2012

Re: חוקי פורום Battlefield + הלינקייה (עודכן 15.9.2013)

תמונהסדרת המשחקים "Battlefield" החלה את דרכה בשנת 2002 עם יציאת המשחק הראשון בסדרה - "Battlefield 1942". עם השנים, הסדרה התפרסמה יותר ויותר וכיום היא נחשבת לאחת מהסדרות הכי פופולריות והמשוחקות שיש. את המשחקים בסדרה פיתח האולפן "Digital Illusions CE" (או בקיצור: "DICE") ומשווקת החברה "Electronic Arts". בשנת 2008 הסדרה מכרה כ-17 מיליון יחידות. כאמור, הסדרה מתאפיינת בשיתוף פעולה בין חברי הקבוצה על-מנת לנצח את היריב.


תמונה
Battlefield 1942

"Battlefield 1942" הינו המשחק הראשון בסדרת המשחקים הפופולרית "Battlefield". המשחק יצא בתאריך העשירי בדצמבר שנת 2002 לפלטפורמות "Windows" ו-"Macintosh". המשחק מנסה לדמות מלחמה אמיתית - מלחמת העולם השנייה. במשחק ניתן לבחור באיזה צד לשחק, בצד של בעלות הברית (ארצות הברית, בריטניה, קנדה וצרפת) או בצד של מדינות הציר (גרמניה, יפן ואיטליה). במשחק קיימים חמישה תפקידים, מהם ניתן לבחור אחד בתחילת המשחק: סקאוט ("Scout"), תוקף ("Assault"), רופא ("Medic"), טיל נגד טנקים ("Anti-tank") ומהנדס ("Engineer"). למשחק יצאו גם שתי הרחבות במהלך שנת 2003: "Battlefield 1942: The Road to Rome" ו-"Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII". ממוצע הציונים של המשחק עומד על 89 מתוך 100 (על-פי 27 ביקורות).

תמונה
Battlefield Vietnam

"Battlefield Vietnam" נחשב למשחק השני במספר בסדרת "Battlefield". המשחק שוחרר ב-19 במרץ 2004 ואקסקלוסיבי למחשב. המשחק מתרחש במלחמה וויאטנם וניתן למצוא בו ארבעה צבאות: ארצות הברית, דרום וויאטנם, צפון וויאטנם והווייט-קונג. כמובן, במשחק ניתן למצוא נשקים וכלי-רכב ממלחמת וויאטנם. למשחק לא יצאו כלל הרחבות. ממוצע הציונים של המשחק עומד על 84 מתוך 100 (על-פי 48 ביקורות).
תמונה
Battlefield 2

"Battlefield 2" הינו אחד מהמשחקים הפופולרים ביותר בסדרה והשלישי במספר (אף על-פי שלפי השם הוא המשחק השני בסדרה). המשחק שוחרר לראשונה בתאריך ה-21 ביוני 2005 למחשב האישי. המשחק הוא הראשון בסדרה שמתרחש במלחמה מודרנית. במשחק קיימים ארבעה צבאות (ארצות הברית - חיל הנחתים, האיחוד האירופי, הצבא הסיני והמזרח התיכון - כוחות הקואליציה). בכל מפה נלחמים שני צבאות אחרים כאשר לכל צבא קיימים נשקים וכלי-רכב יחודיים לו. קיימים שישה תפקידים במשחק: תוקף ("Assault"), תומך ("Support"), טיל נגד טנקים ("Anti-Tank"), צלף ("Sniper"), מהנדס ("Engineer") ורופא ("Medic"). לדוגמה, בתפקיד רופא תצטרכו לרפא חברי קבוצה שנפגעו ולהחיות את אלו שמתו. דוגמה נוספת - בתור תומכים תצטרכו לתת תחמושת לחברי קבוצה ולחפות עליהם מאחורה. במשחק קיימת מערכת סטאטים, כל הריגה שלכם וכל פעם שתמותו תחשב בסטאטים שלכם. כמו כן, על כל הריגה ותמיכה בקבוצה (כמו: נתינת תחמושת, החייאה וכדומה) תקבלו נקודות שיוצגו לכם בסטאטים. כאשר תגיעו למספר מסויים של ניקוד, תעלו רמה וייפתחו בפניכם נשקים חדשים. המשחק מכיל שני מצבי משחק: "Conquest", אשר המטרה היא לכבוש דגלים יותר מהיריב. זמין גם במצב סינגל-פלייר וגם במצב מולטי-פלייר (מרובה משתתפים); המצב השני, "Co-op", זמין אך ורק במצב המרובה משתתפים. במוד, תשחקו יחד עם חבריכם נגד בוטים. למשחק יצאו ארבע הרחבות: "Euro Forces" ,"Modern Combat" ,"Special Forces" ו-"Armored Fury". ממוצע הציונים של המשחק עומד על 91 מתוך 100 (על-פי 55 ביקורות).
תמונה
Battlefield 2142

"Battlefield 2142" הינו המשחק הרביעי במספר בסדרה. המשחק שוחרר בתאריך ה-17 באוקטובר 2006 לפלטפורמות "Microsoft Windows" ו-"Mac OS X". המשחק הוא היחיד בסדרה שמתרחש בעתיד הרחוק, בשנת 2142, אחרי עידן הקרח כאשר צבא ארצות הברית נגד צבא רוסיה מנסים לכבוש את השטחים שנשארו. במשחק קיימים כלי-נשק וכלי-רכב עתידניים, כמו רובוטים שניתן לשלוט בהם וחלליות. כמו במשחק "Battlefield 2", גם כאן קיימת מערכת סטאטים אשר תוכלו לפתוח נשקים חדשים כאשר תעלו רמות. במשחק קיימים אך ורק ארבעה תפקידים: תוקף ("Assault"), צלף ("Recon"), מהנדס ("Engineer") ותומך ("Support"). מצבי המשחק הם: "Conquest", אשר המטרה היא לכבוש יותר דגלים יותר מהריב כדי לנצח; המצב השני הוא "Titan", אשר המטרה היא להרוס את הכור שנמצא בלב החללית של הקבוצה היריבה. למשחק יצאה הרחבה אחת בשם "Northern Strike". ממוצע הציונים של המשחק עומד על 80 מתוך 100 (על-פי 48 ביקורות).
תמונה
Battlefield: Bad Company

"Battlefield: Bad Company" הינו המשחק החמישי במספר בסדרה. המשחק שוחרר בתאריך ה-23 ביוני 2008 לפלטפורמות "PlayStation 3" ו-"Xbox 360". המשחק הביא איתו מנוע גרפי חדש בשם "Frostbite Engine" אשר עד היום המפתחים משתמשים בו ומוציאים לו גרסאות חדשות. המשחק הוא הראשון בסדרה שכולל מצב סינגל-פלייר עם עלילה. במשחק נלחמות ארצות הברית נגד רוסיה ובמצב סינגל-פלייר נשחק חייל ביחידה "Bad Company" של ארצות הברית. במצב המולטי-פלייר (מרובה משתתפים) קיים המוד המוכר "Conquest", אך גם מוד חדש בשם "Gold Rush". ממוצע הציונים של המשחק עומד על 84 מתוך 100 (על-פי 50 ביקורות בגרסאת ה-"PlayStation 3").
תמונה
Battlefield Heroes

"Battlefield Heroes" הינו המשחק השישי במספר בסדרה. הוא שוחרר לראשונה בתאריך ה-25 ביוני 2009 למחשב האישי. המשחק הוא המשחק הראשון בסדרה שאין צורך לקנות בכדי לשחק (משחק חינמי - "Free for Play"). המשחק מציג גרפיקה שמזכירה סרט אנימציה ולא לוקח את עצמו יותר מידי ברצינות. המשחק אמנם חינמי, אך תוכלו גם לשלם כסף בכדי לקבל נשקים וביגוד שאין לאחרים. את המשחק ניתן להוריד בחינם מהאתר הרשמי. ממוצע הציונים של המשחק עומד על 69 מתוך 100 (על-פי 24 ביקורות).
תמונה
Battlefield 1943

"Battlefield 1943" הינו המשחק השביעי בסדרה במספר. המשחק שוחרר בתאריך השמיני ביולי 2009 לפלטפורמות "Xbox 360" ו-"PlayStation 3". המשחק תוכנן גם לצאת למחשב, אך כרגע ההשקה בוטלה מסיבות שונות. המשחק הוא המשך ל-"Battlefield 1942" וגם הוא מתרחש במלחמת העולם השנייה. המשחק הוא קטן, ניתן להשיג אותו אך ורק בקנייה דיגיטלית. אתם יכולים לשחק את צבא ארצות הברית או צבא יפן בארבע מפות שונות שיש במשחק. ממוצע הציונים של המשחק עומד על 84 מתוך 100 (על-פי 40 ביקורות).
תמונה
Battlefield: Bad Company 2

"Battlefield: Bad Company 2" הינו המשחק השמיני במספר בסדרה. המשחק שוחרר בתאריך השני במרץ 2010 למחשב האישי, "Xbox 360" ו-"PlayStation 3". המשחק פועל על המנוע הגרפי "Frostbite 1.5" ומאפשר להרוס כמעט הכל במפה, החל מלפוצץ חבית ועד ללהרוס בית שלם. המשחק ממשיך את עלילת המשחק הקודם - "Battlefield: Bad Company". במצב הסינגל-פלייר נמשיך לשחק ביחידה "Bad Company" האמריקאית והמלחמה בין ארצות הברית לרוסיה נמשכת. במצב המולטי-פלייר ניתן למצוא מספר מצבי משחק: "Conquest" הישן והמוכר ואיתו מספר מצבי משחק חדשים כמו: "Squad Deathmatch" ,"Rush" ו-"Squad Rush". ככל שתעלו ברמות, ייפתחו בפניכם נשקים חדשים בתפקידים השונים. במשחק קיימים רק ארבעה תפקידים: מסתער ("Assault"), מהנדס ("Engineer"), רופא ("Medic") וצלף ("Recon"). למשחק יצאו מספר חבילות מפות בחינם והרחבה אחת בתשלום - "Battlefield: Bad Company 2: Vietnam" שניתן לקנות בכ-15$. ממוצע הציונים של המשחק עומד על 87 מתוך 100 (על-פי 46 ביקורות).
תמונה
Battlefield Play4Free

"Battlefield Play4Free" הינו המשחק התשיעי במספר בסדרה. המשחק שוחרר ב-4 באפריל 2011 למחשב האישי, והוא המשחק החינמי השני בסדרה. המשחק מאוד מזכיר את המשחק "Battlefield Play4Free" במפות, בכלי-נשק, בכלי-רכב וכדומה וגם הוא מתרחש במלחמה מודרנית. באפשרותכם לשלם כסף ולקבל נשקים וביגוד שאין לאחרים, אך ניתן גם לשחק במשחק בחינם. כאמור, את המשחק ניתן להוריד מהאתר הרשמי שלו - בחינם.

תמונה
Battlefield 3

באטלפילד 3 (באנגלית: Battlefield 3) הוא משחק מחשב בסוגת משחקי יריות בגוף ראשון. המשחק יצא לשווקים באופן רשמי לראשונה בצפון אמריקה ב-25 באוקטובר 2011, באוסטרליה ב-27 באוקטובר, באירופה ב-28 באוקטובר וביפן ב-2 בנובמבר 2011. המשחק באטלפילד 3 הינו המשחק האחרון שיצא לבינתיים מסדרת משחקי באטלפילד, בהם Battlefield 1942,‏ Battlefield Vietnam,‏ Battlefield 2 ‏ומשחקי Battlefield:Bad Company‏ ו-Bad Company 2.

המשחק יצא כהמשך ישיר ל-Battlefield 2, למרות פיתוח משחקי Bad Company בין השניים. בדומה לקודמיו בסדרה, מכיל באטלפילד 3 מרכיב נרחב של משחק רשת רב-משתתפים המתקיים בסביבת משחק בו השחקן בוחר בין מפות שונות המופעלות בשרתים שונים. על השחקן לבחור באחד מארבעה סוגי תפקיד צבאי אליו יכול השחקן להשתייך במהלך המשחק, כל תפקיד עם הכלים והנשקים המיוחדים לו, בנוסף ברחבי המפה השחקן יכול למצוא כלי רכב שונים בהם טנקים ומטוסי קרב בהם יכול להלחם כנגד האויב.

*קרדיט לעוז- DynamiiiC על הסיקור*
תמונה

iL-MaJesTiX
 
הודעות: 184
הצטרף: 16:56 14/09/2012
חברים: 10
הוסף כחבר
שלח הודעה
13:25 02/10/2012

Re: חוקי פורום Battlefield + הלינקייה (עודכן 15.9.2013)

תמונה


כדי לגבש את הפורום ולחבר בין השחקנים כדי שיוכלו לשחק ביחד בין אם זה ב-CO-OP
או משחק במולטיפלייר, אנחנו נערוך את התגובה הזאת ונכניס שלל משחקים חברתיים בשבילכם.

להלן המשחקים:
לדף הקשר הקהילתי לחצו כאן
משחק היכרות לחצו כאן
[תחרות] Ladder - 5vs5 Ladder לחצו כאן
האיוונט Scavengerלחצו כאן
תמונה

iL-MaJesTiX
 
הודעות: 184
הצטרף: 16:56 14/09/2012
חברים: 10
הוסף כחבר
שלח הודעה
11:38 09/10/2012

Re: חוקי פורום Battlefield + הלינקייה (עודכן 15.9.2013)

תמונה


ברוכים הבאים ללינקייה של פורום Battlefield. כאן בלינקייה אתם תוכלו למצוא שלל מדריכים שקשורים ל-Battlefield.
החל ממדריכים על קיטים ועד לפתרון ביעות נפוצות. כל מדריך שיפורסם, כל עוד הוא מושקע ואמין, ייכנס ללינקייה.
אם ייתכן והמדריך שלכם לא נכנס ללינקייה מסיבה זו או אחרת יש לפנות למנהלי הפורום
(SoK0NN jewishcommentator

[center]תמונה


המדריך המלא על Battlefield 3 - נכתב ע"י iL-MaJesTiX.
המדריך המלא על Close Quarters - נכתב ע"י Kakanove1.
רשימת התוספים לנשקים במשחק: Light Machine gun - נכתב ע"י Kakanove1
הכל על Better Battlelog - נכתב ע"י iL-MaJesTiX
המדריך המלא על Armored Kill נכתב ע"י LucidGamer
המדריך המלא על קיט ה-Engineer נכתב ע"י LucidGamer
המדריך המלא על קיט ה-Assault נכתב ע"י LucidGamer
המדריך המלא על קיט ה-Support נכתב ע"י LucidGamer
המדריך המלא על Premium נכתב ע"י iL-MaJesTiX
ה-התמחויות (Specializations) נכתב ע"י - LucidGamer
המדריך על כל הנשקים הכלליים (PDW,Shotguns וכו') נכתב ע"י LucidGamer
המדריך על ה-CrossBow נכתב ע"י LucidGamer

[מדריך] פתרון לבעיה Game Connection: Something Went Wrong - נכתב ע"י iD3FENCE.
[מדריך] 5 משימות חדשות לפרמיום - נכתב ע"י MaPsoTa.
[מדריך] איך להשיג את החצים החדשים + דעה אישית + תפקיד החץ - נכתב ע"י MaPsoTa.
מדריך מלא על הקרוסבו (Crossbow-XBOW) - נכתב ע"י LucidGamer
תמונה

iL-MaJesTiX
 
הודעות: 184
הצטרף: 16:56 14/09/2012
חברים: 10
הוסף כחבר
שלח הודעה

חזור אל Battlefield